Najnovšie recenzie zo sekcie Domové alarmy

Overený zákazník Bezpečný byt Roman Homa

Pridané: 30. apríla 2020

Zakúpený v Bezpečný byt

• veľké množstvo nastavení
  • je možné zapojiť drôtové komponenty ako aj bezdrôtové
  • používam ho už cca pol roka ale zatiaľ žiadny problém
  • mailom mi poradili s napojením drôtových čidiel
  • prehľadný návod
  • komunikuje v češtine
  • za tú cenu nie je čo riešiť, nemožno ho porovnávať s drahými alarmami ale na bežné používanie je výborný
  • mám tam zapojenú sim kartu a je možné takto ovládať Veriu na diaľku a to buď sms príkazmi alebo priamo vytočením čísla cez hlasovú voľbu, ďalej je možnosť ovládania cez internet čo však ešte nemám vyskúšané
  • kúpu neľutujem ani náhodou,

neviem o žiadnych,

Pridané: 28. apríla 2020

• Kvalitny vyrobok

Pridané: 18. apríla 2020

Pomer výkon cena super

Overený zákazník Penta SK s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 14. apríla 2020

Zakúpený v Penta SK s.r.o.

• rýchla inštalácia
  • funguje bezproblémovo
  • kvalitná aplikácia na mobil
  • 2x RFID čipi, 1x diaĺkové ovládanie
  • klávesnica, ktorá je zároveň dotykovou plochou pre RFID čip neostáva v stálom pohotovom režime. Pred aktiváciou a deaktiváciou alarmu je nutné ju rozsvietiť stlačením ĺubovolného tlačidla (nepovažujem to za chybu, ktorá by bola na úkor kvality)

Na základe ceny a príslušenostva k alarmu som rozhodoval o vhodnosti do umiestnenia prevádzky. Z veĺkého výberu cenovo dostupných zostáv alarmov bol vybraný práve alarm iGET m4. Inštalácia je rýchla, aplikácia funguje bez problémov, presne tak ako uvádza výrobca v popise. Veĺkou výhodou sú RFID čipi. Manuál by mohol byť trosku podrobnejší, ale napriek tomu je inštalácia veĺmi rýchla a bezproblémová. Možnosť dokúpiť kompatibilnú kameru a iné príslušenstvo. Určite odporúčam.

Overený zákazník Penta SK s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 13. marca 2020

Zakúpený v Penta SK s.r.o.

• nemám

Pridané: 7. februára 2020

Zakúpený v JSHOP

používame pár týždňov a zatiaľ bez problémov

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 14. decembra 2019

• nepsisem sem nic,aby som nezavadzal buduceho majitela
  • v podstate nepouzitelny
  • 1.vo vybave sa uvadza se pristroj podporuje obojsmernu komunikaciu, iba podporuje lebo je to nepouzitelne! ked je spojeny hovor tak rusenie GSM signalu je take silne ze pocut len rusenie
  • 2. ked sa spusti alarm je problematicke ho zastavit telefonom. Zareaguje az po niekolko minutach. {asi preto lebo telefonuje a rozosiela spravy na cisla v zoznam}
  • 3.po dokupeni senzoru M3P17 kde nema zachytavat zvierata do 12 kg zachytava zviera 5 kilove { raz dvakrat za mesiac}
  • 4. posalnie SMSky ked sa teplota okolia dostane mimo dosahu funguje tak ze ked sa dostane teplota na hranicnu teplotu tak vam bude posielat SMSky do bezvedomia {naposledy mi to poslalo 283 SMS. Posielal kym neminul vsetok kredit.Funkcia sa nedala zmenit, az kym neprestal posielat SMS}
  • 5.prislusenstvo M3P16 spinana zasuvka reaguje kedy sa jej zachce. Takza sa nemozte spoliehat na zapnutie alebo nejakeho pristroja
  • 6. prislusenstvo sparujete len prostrednictvom QR kodu ktory je priamo na prislusenstve, ked vam vyblednu alebo nedajboze ho poskriabete tak prislusenstvo pri odparovani uz naspat neparujete, mozete kupovat nove.{ mal som dva dialkove ovladace kde sa kody zosuchali}
  • 7.klavesnica nepouzitelna, dotykove cisla snimaju ako kedy, takze vam sa to podari najskor na treti pokus
  • 8. takze som si dokupil rfid kluc M3P22 ktory odomyka a zamyka ako sa mu zachce, informacne svetlo vo vacsine pripadov ukazuje pravy opak a tak vy nevite ci ste ZAPLI ,alebo VYPLI alarm
  • 9. po dvoch rokoch ziadna aktualizacia a namiesto toho radsej vyrobili nove zariadenie IGET M4. Za pat rokov vyrobili tri poplasne namiesto toho ay odstranovali nedostatky predchadzajucich modelov.
  • Z tychto dovodov nemam ani zapojenu vonkajsiu sirenu lebo by hukala kedy tedy.
  • Mam dokupene aj dalsie senzory {plynu a dymu} a radsej nechcem vediet ako funguju ci skor nefunguju.
  • neodporucam kupu a aj pri kupe novsieho by som bol radsej opatrny. Nabuduce radsej inu znacku zariadenia

Neodporucam kupu a aj pri kupe novsieho modelu M4 by som bol radsej opatrny. Nabuduce radsej inu znacku zariadenia

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 19. novembra 2019

Zakúpený v OKAY.sk

zakúpený tovar v originálnom sete-balení je dobrý funkčný, dokúpil som dva snímače- čídla, ktoré nie su opatrené QR kódom a tieto sa nedajú spravovať s originálom a aj napriek tomu sa predávajú, pýtal som radu v predajni , kde absolútne nemali záujem riešiť môj problem, navrhli mi aby som doniesol zariadenie kompletné / hoci je funkčná časť / a budu mi vrátené peniaze. Neviem prečo sa predávajú také výrobky, ktoré človek aj podľa návodu nemôže zapojiť lebo vytvorený QR kod podľa návodu nechce načítať a preto nie je možné dokupené čidla užívať.

Overený zákazník Hlasice-detektory.sk Overený zákazník

ok

Overený zákazník ESAT Overený zákazník

Pridané: 20. augusta 2019

Zakúpený v ESAT

Alarm vrátane príslušenstva (snímače, senzory, kamery, diaľkové ovládače) má veľmi pekný design, kvalitu plastov, bohaté príslušenstvo, prijateľnú cenu. Po niekoľkomesačnom používaní konštatujem, že tento produkt spoľahlivo spĺňa účel zabezpečenia bytu, domu na ktorý bol určený a môžem ho odporúčať. Inštalovaný firmware / software v telefóne majú niekoľko "nedokonalosti" avšak tieto sú akceptovateľné pri porovnaní Ceny/ Funkcii, Bohatého príslušenstva alarmu s inými zabezpečovacími systémami známych konkurenčných značiek v oblasti zabezpečenia kde je cena za rovnaké vybavenie niekoľkonásobne vyššia !
Problémy ktoré uvádzajú používatelia v recenziách ako slabšia citlivosť dotykovej klávesnice, užívateľské účty, niekedy dlhšia odozva softwaru v telefóne sú pravdivé, avšak nie je to kritické, pričom sa z časti sa dajú eliminovať.
Napr. klávesnica môže byť trvalo pripojená v el. sieti kedy sú trvalo vysvietené všetky tlačidlá a potom nie je problém so zadávaním kódov. Užívatelia si musia po zdieľaní zariadenia vytvoriť v aplikácii samostatné účty a potom už nie sú automaticky odhlasovaní. Vlastním dve rovnaké klávesnice, pričom citlivosť kláves nie je ideálna, avšak napriek tomu dotyková klávesnica funguje a zamykanie/ odomykanie sa dá spoľahlivo vykonávať aj cez bezdotykové diaľkové ovládače alebo RFID kľúče. Software v telefóne s Androidom má niekedy spomalenú odozvu/ výpadky avšak to neovplyvňuje celkovú funkčnosť alarmu a ovládanie telefónom je spravidla bezproblémové. Osobne neľutujem, že som si zakúpil tento produkt vrátane ďalšieho príslušenstva a nenechal som sa odradiť negatívnymi recenziami.

Pridané: 15. marca 2019

Zakúpený v Extreme Digital zRt

Vyrobok je mozno dobry ale ak si ho kupite tak budete mat velky problem s nastavenim lebo slovensky preklad teda navod vam je k nicomu ak sa vam podari ho nainstalovat tak len podla anglickeho navodu aj to s problemom predajca urcite o tom vie ale aj tak ho ponuka po mojej staznosti odpoved bola asi taka ked neviete nainstalovat vratte vyrobok a nic viac ale alarm je dobry lacny len treba riadny navod

Pridané: 5. februára 2019

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• Poslali my 2 pohybove senzory a nedaju sa sparovat so stanicou iny model ale na stranke ich ponukaju ako rozšírenie takže sú my nanič
  • chybaju my pohybove senzory

Overený zákazník Extreme Digital zRt Matesovo.sk

Pridané: 2. februára 2019

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• Jednoduché ovládanie, výhodou sú diaľkové ovládače, malá ale hlučná siréna, SMS upozornenia
  • Možnosť pripojenia detektorov bezrôtovo
  • príliš hlučný zvuk tlačidiel pri programovaní alarmu, občasný výpadok čidiel a detektorov, nutnosť ich znova "prihlásiť"
  • Zatiaľ mi nefunguje ovládanie alarmu z mobilu a to som vyskúšal už asi všetko

Anonym Anonym

Pridané: 1. februára 2019

• Splní to svoj účel.
  • Klávesnica pípa jak šialená. (keby som to mal doma zobudím celu rodinu aj susedov).
  • Citlivosť dotykovej klávesnice ja strašná !!!!!!!! (hotové nešťastie)
  • Aplikácia sama od seba odhlasuje používateľov. Nerobím nič iné iba stále posielam QR kody na prihlásenie.
  • Zapnem apku , dám deaktivácia , točí sa koliečko ale súčstne na ploche píše že deaktivované, odomknem začne to hulákať ...... ťukám do apky ale márne (zdá sa že opäť zamrzla )..... ok však vyťukám kód na klávesnici a bude dobre ..... nie nie tak jednoduché to nebude.... s citlivosťou tej klávesnice sa to podarí asi až na 4 x :(
  • Keď idem zakódovať .....Dám aktivácia .... točí sa koliečko...a nič ....... ok znovu ťukám Aktivácia ... zase nič ... vypnem apku znovu zapnem apku a zrazu mi ukazuje 2 aktivácie za sebou.
  • Celkovo je problém aj s užívateľmi - nejde ich premenovať pokiaľ neoveria číslo cez sms ale najprv si oni musia vytvoriť účet a celé zle.
  • Sim vnútri slúži iba na sms upozornenie pri poplachu takže ako vypadne internet ste nahratý a pri vstupe do firmy môžete iba dúfať že klávesnica bude spolupracovať a podarí sa vám vyťukať kód na prvý krát.
  • Ešte ma napadlo (pri odchode) klávesnica je zhasnutá , zobudiť ju musíte dotykom (možno sa podarí aj na 1x :D ) ťuknem do nej pípa svieti .... zadám kód a nič :D :D hádanka prečo ? asi po týždni som na to prišiel. ........... zobudíte ju dotykom ale ona zoberie do úvahy aj to číslo (pri ktorom som len budil klavesnicu) takže ste vlastne vyťukali 5 miestny kód namiesto 4 miestneho .

No nižšie sa ma to pýta či by som odporučil tento produkt známym....dám že áno ALE ja vážne neviem či by som to odporučil.

Keby to všetko fungovalo tak ako ma bol by to špičkový produkt ale má to toľko múch, že domov sa poobzerám po niečom inom.

Anonym Anonym

Pridané: 4. decembra 2018

• Pre
  • Proti

Mam problem s inštaláciou. Vedel by mi s tym niekto pomôcť?

Pridané: 18. novembra 2018

Ubehlo málo času. Neviem posúdiť

Panasonic KX-HN6010FXW

Panasonic KX-HN6010FXW

Overený zákazník DobreElektro.sk Overený zákazník

Pridané: 5. novembra 2018

Zakúpený v DobreElektro.sk

• Lahka instalacia a dobre prevedenie. Vyzera to zatial aj spolahlive, co sa tyka falosnych poplachov.
  • Zatial ziadne.

Global YL-105